Visual Studio Community 2013


Pokud jste to ještě nepostřehli, tak Microsoft minulý týden pro vývojáře představil několik zajímavých novinek, přičemž z mého pohledu je nejzásadnější především nová edice Visual Studia 2013 – Community, která je pro „indie“ zdarma.

A o co že jde? Microsoft tak trochu nadělil předčasný dárek pod stromeček všem individuálním vývojářům a malým firmám do 5 vývojářů, protože právě nová edice Visual Studio Community 2013 je pro ně nově zdarma (i ke komerčnímu vývoji samozřejmně) a podporuje všechny funkce jako kdyby jste si pořídili edici Professional, tzn. konec omezení Express edicí a nemožnosti používat ReSharper a další plug-iny zdarma. Takže pokud jste třeba jako uvažovali o koupi právě Visual Studia 2013 Professinal a jste indie vývojář, tak už nemusíte a právě jste ušetřili cca 16.000,- Kč a to se vyplatí :)

Visual Studio Community 2013

 

Jestli stále nevěříte, zde tady je černé na bílém:

 • Q: Who can use Visual Studio Community?
  • A: Here’s how individual developers can use Visual Studio Community:
   • Any individual developer can use Visual Studio Community to create their own free or paid apps.
  • Here’s how Visual Studio Community can be used in organizations:
   • An unlimited number of users within an organization can use Visual Studio Community for the following scenarios: in a classroom learning environment, for academic research, or for contributing to open source projects.
   • For all other usage scenarios: In non-enterprise organizations, up to 5 users can use Visual Studio Community. In enterprise organizations (meaning those with >250 PCs or > $1 Million US Dollars in annual revenue), no use is permitted beyond the open source, academic research, and classroom learning environment scenarios described above.
 • Q: How does Visual Studio Community 2013 compare to other Visual Studio editions?
  • A: Visual Studio Community 2013 includes all the great functionality of Visual Studio Professional 2013, designed and optimized for individual developers, students, open source contributors, and small teams.

ps: tak teďka ještě nějaké změny k lepšímu ohledně cenové politiky Office a bude to úplná paráda… :) 

, ,

Komentáře jsou uzavřeny.